У Черкаському районі викрили п’ятьох чоловіків, віком від 36 до 65 років. У фігурантів поліцейські виявили та вилучили понад 2000 набоїв різного калібру, гранати РГД, М67, РГД із запалом УЗРГМ-2, корпуси гранат та наркотичні речовини.
У Звенигородському районі під час обшуку у 50-річного чоловіка вилучили запали до гранат.
На Уманщині викрили трьох правопорушників, віком 32, 53 та 54 років. У них поліцейські виявили та вилучили гранати Ф1 із запалами, запили УЗГРМ, набої та близько п’яти кілограмів, ймовірно, канабісу.
Двох черкащан затримали. Щодо них та інших їхніх спільників вирішується питання щодо повідомлення про підозру.
За усіма фактами відкриті кримінальні провадження ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Фігурантам загрожує до семи років ув’язнення. Слідство триває.
Залишити відповідь