Смілянські школярки – призерки Всеукраїнського чемпіонату з фінансової грамотності

Всеукраїнський чемпіонат з фінансової грамотності, організований ГО “Джуніор Ачівмент Україна” спільно з Національним банком України, став справжнім випробуванням для тисяч школярів з усієї країни. Учні демонстрували свої знання у сфері економіки, аналізували фінансові дані та розробляли стратегії, які допоможуть їм у майбутньому.

Смілянські школярі показали блискучі результати. У жовтні 2024 року понад 4500 учнів із 273 закладів освіти взяли участь у шкільному етапі чемпіонату. У січні-лютому 2025 року найкращі з них пройшли обласний відбір, за результатами якого двоє смілянських учнів посіли призові місця:
І місце – Емма Усова (гімназія імені В.Т. Сенатора). Емма показала глибокі знання у сфері фінансів, відмінні аналітичні здібності та вміння працювати з фінансовими даними. Її педагог, Кільчевська Ольга Вікторівна, допомагала розвивати навички стратегічного мислення та аналізу.

ІІІ місце – Іванна Дончук (школа №12). Іванна вразила журі своїм розумінням економічних процесів та навичками розробки фінансових стратегій. Завдяки підтримці педагога Мазур Наталії Володимирівни, вона впевнено увійшла до трійки кращих учасників області.

Фінальний етап чемпіонату відбудеться 21 березня 2025 року у приміщенні Національного банку України (м. Київ, вул. Інститутська, 9). Там переможці обласного етапу разом зі своїми педагогами змагатимуться за звання найкращих фінансистів країни.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.