Наукові дослідження учнів на сьогодні є візитною карткою успішного майбутнього студента. Адже школярі-старшокласники, готуючи проекти, вивчають не лише обрану тему, а й освоюють технологію написання наукових робіт. Чи є секрет успіху написання учнівських робіт? Мабуть, ні. Проте, впевнено можна зазначити, що в школі №3-колегіумі вже багато років є чудова тенденція тісної співпраці учня з вчителем. І саме ця співпраця і є головним «секретом» та запорукою успіху.
Важливо, щоб учень чітко розумів, чого саме він хоче від конкурсу МАН, чи перемоги, чи лише певного досвіду. Дитина повинна сама обрати тему, а головне – вчителя, який зможе допомогти їй у написанні та захисті роботи. Адже учень повинен повністю довіряти своєму наставнику, тільки тоді буде позитивний результат та ґрунтовна співпраця.
У цьому навчальному році колегіанти досягли неабияких успіхів у написанні наукових робіт. Так, 14 учнів 9-11-х класів нашого закладу отримали перемогу на обласному етапі конкурсу-захисту МАН, Катерина Терещенко здобула 2 перемоги у конкурсі, захищаючи роботи у 2-х секціях, а Дар’я Кобилко та Любов Мільохіна стали переможцями Всеукраїнського етапу конкурсу. І це засвідчує, що учні освоїли не лише технології дослідження, а й провели кропітку роботу над власними проектами.
Анастасія Шаматова,
вчитель історії та правознавства школи №3-колегіуму
Залишити відповідь