Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України інформує про результати щомісячного моніторингу захворюваності на особливо небезпечні інфекції. Так, за 7 місяців захворювання на сибірку, бруцельоз, висипний тиф, сказ та туляремію не реєструвались.
Захворюваність на хворобу Лайма зменшилась на 27,5%. Зареєстровано 182 випадки захворювання проти 251 за аналогічний період 2018 року.
Зареєстровано 2 випадки захворювання на лептоспіроз. Захворюваність на активний туберкульоз органів дихання збільшилась на 6,9%. Зареєстровано 307 випадків проти 287 . Кількість туберкульозу, підтвердженого бактеріологічно зріс на 25,6%. Найвищі інтенсивні показники в Смілянському, Катеринопільському, Городищенському, Звенигородському таУманському районах.
Кількість виявлених випадків педикульозу зменшилась на 29,2%, відповідно 119 та 168 випадків. Найвищі показники ураженості педикульозом в м. Сміла, Лисянському , Шполянському та Драбівському районах.
У вогнищах проведені всі необхідні протиепідемічні заходи. Повторні захворювання не реєструвались.
Черкаський обласний лабораторний центр продовжує моніторинг стану захворюваності на особливо небезпечні інфекції в області.
Залишити відповідь