У Черкаському обласному лабораторному центрі МОЗ України підбили підсумки щомісячного моніторингу особливо небезпечних інфекцій. Так, за 11 місяців захворювання на сибірку, бруцельоз, висипний тиф, сказ та туляремію на Черкащині не реєструвались.
Захворюваність на хворобу Лайма зменшилась на 39,3%. Зареєстровано 300 випадків захворювання проти 494 за аналогічний період 2018 року. Найбільше хворих в Черкасах – становить 43,7 % від зареєстрованих в області. Найвищі інтенсивні показники захворюваності у Канівському, Городищенському, Корсунь-Шевченківському районах.
На активний туберкульоз жителі Черкащини стали хворіти на 4,3% менше. Зареєстровано 450 випадків проти 470 у 2018 році. Найвищі інтенсивні показники у Смілі, а також Смілянському, Катеринопільському, Городищенському, Уманському та Лисянському районах.
Кількість виявлених випадків педикульозу зменшилась на 11,1%, відповідно 249 та 280 випадків. Найвищі показники ураженості в Смілі, Лисянському, Кам’янському, Шполянському та Чорнобаївському районах.
Загалом, у вогнищах проведені всі необхідні протиепідемічні заходи. Повторні захворювання не реєструвались.
Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України продовжує моніторинг стану захворюваності на особливо небезпечні інфекції в області.
Залишити відповідь