Вчителі школи №3-колегіуму проводять уроки основи здоров’я не для учнів, а разом із ними, освітній процес відбувається за умови постійної, активної взаємодії всіх учасників.
Для того, щоб підтримувати мотивацію навчання школярів, педагоги постійно знаходять сучасні засоби і методи навчання. Традиційні прийоми роботи доповнюють інноваційними. Допомагають вести учнів у захоплюючий світ вивчення предмета про вміння бути здоровим, впроваджують інформаційно-комунікаційні технології, елементи тренінгів, ігрові вправи, ситуаційні завдання, метод проектів, які розвивають навчально-пізнавальну діяльність, формують в учнів почуття відповідальності за власне здоров᾿я, спонукають дітей до здорового способу життя.
Формування культури здоров’я школярів продовжується і в позакласній роботі педагогів закладу: через тренінги, тематичні зустрічі, квести, уроки на свіжому повітрі, присвячені питанням збереження і зміцнення здоров’я.
Сучасність ставить низку вимог до особистих якостей учнів, здатних успішно функціонувати в умовах ринку праці сьогодення. Серед них – міцне здоров᾿я, вміння творчо мислити, діяти в нестандартних ситуаціях, комунікабельність, навички роботи в групі та колективі.
Тому навчання і виховання в школі №3-колегіум спрямоване на збереження та формування здоров᾿я школярів, яке гарантує розвиток соціально активної, фізично здорової особистості.
Олена Хлівна,
вчитель хімії, основ здоров’я школи №3-колегіуму
Залишити відповідь