Таємниця походження графа Бобринського

Колоритну історичну постановку на суд глядачів представили студенти Смілянського технікуму харчових технологій. Історична драма “Дитя кохання” у виконанні першокурсників стала дебютом для молодих акторів. Розповідь про долю відомих історичних постатей XIX століття – правителів Петра ІІІ та Катерину ІІ, придворні пристрасті та державні перевороти вразили присутніх. Головна ідея вистави – показати як доля державотворців тодішньої Росії вплинула на історію Сміли та підняти завісу над таємницею походження графа Бобринського. Глядачі дізналися про непросте кохання Катерини ІІ і графа Григорія Орлова та долю їх позашлюбної дитини Олесія, який в історії відомий як граф Бобринський.

Вихованці гуртка історичної драми, керівник якого Ніна Кикоть відповідально поставилися до своїх ролей. Прекрасні костюми, чудова гра та тверда рука режисера Олени Кикоть дозволили поринути в минуле.

Як розповідає Тетяна Чужинова, заступник директора з виховної роботи, у творчому надбанні Ніни Кикоть уже 5 сценаріїв про життя відомих історичних постатей – Роксолани, княгині Ольги, Івана Мазепи, Пилипа Орлика. Але “Дитя кохання” – один з найважливіших, адже розповідає про видатну людину для нашого міста – графа Олексія Бобринського, в честь якого у технікумі відкрито перший в Україні музей імені графа Бобринського.

Гурток історичної драми працює майже 10 років і щороку радує глядачів своїми чудовими постановами. Ніна Кикоть хоч і на заслуженому відпочинку та продовжує працювати з юними талантами технікуму. Допомагає їй невістка, нині режисер вистав – Олена Кикоть.

Від імені міської влади Ніну Кикоть та акторів привітав заступник міського голови-керуючий справами Олександр Головченко, який вручив їй смілянського “Оскара” – статуетку дівчини Сміли.

Таїсія СОБОЛЬ

[nggallery id=54]

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.