Незабаром Новорічні та Різдвяні свята, що принесуть до кожного будинку радість і надію, зміни на краще в житті. Щоб наслідки від пожежі нікому не затьмарили свята, необхідно дотримуватися простих правил пожежної безпеки, інформують в Управлінні ДСНС України у Черкаській області.
Щоб ялинка приносила тільки радість, установлювати її треба подалі від опалювальних приладів і джерел відкритого вогню – камінів, газових плит. і т.ін.
При виборі штучного деревця безпечніше віддати перевагу моделям, які мають протипожежну пропитку (ця інформація вказується на упаковці).
Щоб ялинка не впала або не поранила дитину, вона повинна бути правильно зібрана і надійно встановлена, а іграшки рівномірно на ній розподілені.
На ялинку не можна встановлювати свічі та бенгальські вогні, особливо в об’єднанні з ватним “снігом” і паперовими іграшками. Збирати штучну ялинку потрібно згідно з інструкцією.
У процесі складання ялинки не рекомендується підпускати до неї дітей. У кімнаті, де стоїть ялинка, малята повинні перебувати тільки під доглядом дорослих.
Для дитячої безпеки ялинку краще нарядити легкими прикрасами, які не б’ються (бантами, шишками, кульками зі склопластику і т.ін).
Слід дотримуватися правил електробезпеки:
– для прикраси ялинки не можна використовувати несправжні й не сертифіковані електричні вироби.
– підключення гірлянд до мережі повинне виконуватися тільки за допомогою штепсельних з’єднань.
– при виявленні несправності в ілюмінації – нагрівання проводів, миготіння лампочок, іскріння, вона повинна бути терміново відключена.
Пам’ятайте, що дотримуючись цих правил Ви зможете подарувати безпечне свято собі та своїй родині.
Залишити відповідь