Як зазначив в.о. начальника слідчого управління фінансових розслідувань полковник податкової міліції Сергій Вій, за 9 місяців п.р. слідчим управлінням закінчено розслідування 18 кримінальних проваджень, з яких 2 кримінальні провадження щодо організованих злочинних угруповань, причетних до незаконного обігу підакцизних товарів.
Так, у серпні п.р. скеровано до суду кримінальне провадження щодо двох організаторів «конвертаційного» центру, діяльність якого була припинена працівниками податкової міліції раніше, і розслідувалося із цілої низки статей, включно з легалізацією коштів, нажитих злочинним шляхом (ч. 3 ст. 209, ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 205, ч. 2 ст. 212; ч. 4 ст. 358 Кримінального Кодексу України). Санкції частини 3-ої статті 209 КК України передбачають позбавлення волі на строк від 8 до 15 років з конфіскацією коштів або майна одержаних злочинним шляхом.
С.Вій зауважив, що перед податковою міліцією не стоїть завдання карати чи знищувати, навпаки, ДФС надає змогу бізнесові вийти з «тіні», відшкодувати завдані державі збитки та надалі працювати сумлінно.
Так, за угодою про визнання провини до суду спрямовано 2 кримінальні провадження, а платежі за виявленими схемами ухилення від сплати податків у рамках кримінальних проваджень підприємці сплатили добровільно в ході досудового слідства, інформують у Головному управлінні ДФС у Черкаській області.
ДФС надає змогу бізнесові вийти з «тіні» та надалі працювати сумлінно
13 Жовтня 2018, 09:00 Сміла
Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.
Залишити відповідь