Кривдника жаліти не можна — жодної толерантності до домашнього насильства

Як приклад, уночі на вулиці Смілянська у Черкасах чоловік вчиняв домашнє насильство стосовно своєї дружини та пасербиці. Прибувши на місце події, поліцейські встановили середній рівень ризику для життя і здоров’я постраждалих осіб.

Чоловік словесно ображав заявницю та забрав її мобільний телефон. Зі слів жінки, вона неодноразово отримувала погрози з боку чоловіка, що може свідчити про систематичний характер насильства та потенційну небезпеку для психологічного здоров’я та благополуччя неповнолітньої доньки.

На кривдника склали два протоколи за ч. 1 ст. 173-2 (Вчинення домашнього насильства) та ч. 2 ст. 173-2 (Вчинення домашнього насильства стосовно неповнолітньої особи) КУпАП.

Також, патрульні винесли заборонний припис щодо кривдника, який забороняє йому входити у приміщення, де перебувають постраждалі особи та контактувати з ними у будь-який спосіб протягом трьох діб.

У випадку систематичного вчинення фізичного, психологічного або економічного насильства, що призводить до серйозних наслідків, кривднику загрожує кримінальна відповідальність.

Незалежно, від того хто вчиняє домашнє насильство: син, донька, чоловік, дружина, мама, тато шкодувати кривдника не потрібно.

Куди звертатись, якщо ви постраждали від насильства?
☎️t.me/police_helpbot
☎️102
☎️Урядова “гаряча лінія” з протидії домашньому насильству: 15-47
☎️Національна “гаряча лінія” із попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації: 116-123 або 0-800-500-335
☎️Національна гаряча лінія для дітей та молоді (цілодобово): 116-111 або 0-800-500-225
☎️Єдиний контакт-центр системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.