Володіння іноземною мовою сьогодні є однією з ключових компетентностей учня. Це є необхідним для майбутнього кожної дитини, тому що іноземна мова стане у дорослому житті незамінним засобом комунікації. Саме тому важливо підтримувати на належному рівні викладання іноземних мов у школі.
Сучасне вивчення іноземної мови вже не може спиратися лише на граматико-перекладний метод, необхідно синтезувати різні методи, шукати нові можливості підвищити ефективність навчання, поєднувати компетенції, компетентності, наскрізні лінії та сучасні методики.
На уроках англійської мови в школі №3-колегіумі вчителі використовують різноманітні методи: візуальні – перегляд презентацій, фотографій, картинок; слухові – прослуховування CD-дисків, які супроводжують підручник; пісні, перегляд мультфільмів, відео; кінестетичні – рольові ігри, пантоміма; письмові – розмальовки, хенді-крафт; ігрові – настільні ігри, руханки, різноманітні загадки, квізи та квести; інтерактивні – робота в парах, групах, з іграшками.
Найважливішим принципом роботи наших педагогів є наступний: «Немає такої речі як помилка. Є лише досвід». Таким чином дитина сприймає процес навчання як рух від помилкової дії до правильної, що є надзвичайно важливим при вивченні іноземної мови, допомагає подолати мовний бар’єр та створити ситуацію успіху.
Учні із задоволенням беруть участь у активному вивченні англійської мови. За допомогою методів Нової української школи вдається зацікавити кожну дитину, створити доброзичливу мотивуючу атмосферу на кожному уроці.
Тетяна Григорів,
учитель іноземної мови школи №3-колегіуму
Залишити відповідь