Відповідно до п. «а» пп. 5 ст. 30, ч. 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 №280/97-ВР із змінами та доповненнями, ст.ст. 9, 19 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» від 25.06.1991 №1264-XIII із змінами та доповненнями, ст. 13 Закону України «Про питну воду та питне водопостачання» від 10.01.2002 №2918-Ш із змінами та доповненнями, ст. 3 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 р. №1160-IV із змінами та доповненнями, п. 2.3 СНіП 2.04.02.-84 «Водопостачання. Зовнішні мережі та споруди», Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України, затвердженими наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 27.06.2008 №190 із змінами та доповненнями, Правил надання послуг по централізованому опаленню, транспортуванню холодної та гарячої води та водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 №630, враховуючи відсутність зауважень та пропозицій до оприлюдненого проекту регуляторного акта, виконавчий комітет Смілянської міської ради вирішив:
1. Встановити, що використання населення міста жителями будинків присадибного типу питної води здійснюється на підставі договорів, заключних між споживачами і КП «Вод Гео» відповідно до показників повірених та опломбованих приладів обліку води або, в разі їх відсутності, за нормами споживання води.
2. Встановити, що використання питної води підприємствами, установами та організаціями всіх форм власності, у тому числі для поливу зелених насаджень і для миття автотранспорту, здійснюється на основі договорів, укладених між споживачами та КП «Вод Гео» відповідно до показників повірених та опломбованих приладів обліку води, встановлених споживачами на трубопроводах в місцях підключення до міських водопровідних мереж.
3. Встановити термін поливочного сезону щорічно з 01 травня по 31 серпня.
4. Директору КП «Вод Гео» надавати споживачам до оплати за полив присадибних ділянок об’єм води, розрахований відповідно показників приладів обліку води або по діючих нормах споживання води для поливу присадибних ділянок (додаток 1).
5. Визначати розмір поливної площі земельних насаджень саду та городу відповідно до технічної документації на будинок та присадибну ділянку з урахуванням розміру фактично оброблювальної площі відповідно до акта інвентаризації.
6. У разі самовільного підключення споживача до міських мереж водопостачання, порушення цілісності пломб Держметрології і (або) виробника, розрахунок затрат води проводити по пропускній здатності труби (вводу) при швидкості руху у ній 2 м/с і дією повного розрізу, відповідно до затвердженого графіку подачі води за весь строк з моменту виявлення порушення.
7. Встановити розрахунковий період при безобліковому водоспоживанні з фактичного дня такого споживання. Якщо початок безоблікового споживання встановити неможливо, то розрахунковий період становить один місяць.
8. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Плюту О.П. та управління житлово-комунального господарства.
Секретар міської ради Я.Г. Березань
Додаток до рішення виконавчого комітету Смілянської міської ради
Норми споживання води для поливу присадибних ділянок
№ п/п |
Призначення витрат питної води |
Одиниці виміру |
Норми витрати води |
1 |
Присадибні ділянки |
л/м2 |
5 |
Примітка:
1. Нарахування поливу проводиться щоденно і у разі дощової погоди перерахунку не підлягає.
2. Розмір території присадибної ділянки під садом та огородом, встановлюється відповідно до технічного паспорту з урахуванням фактично оброблюваної площі.
Керуючий справами Т.М. Карпечева
Залишити відповідь