Національний центр «Мала академія наук України» восьмий рік поспіль проводить виставку-конкурс молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України». Обласний комунальний заклад «Черкаський обласний Центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» делегував для участі у фіналі конкурсу конкурсу 9 учнів з 6 науковими проектами, інформують у прес-службі Черкаської ОДА.
На локації Міжнародного виставкового центру зібралося понад 100 МАНівців, щоб презентувати свої науково-технічні проекти і позмагатися за першість в інноваціях. Два проекти представили учениці смілянських шкіл:
- у номінації «Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології» – Єлизавета Валявська, учениця 11 класу Смілянського природничо-математичного ліцею з проектом «Програмний мобільний сервіс ідентифікації цікавих об’єктів для панорамних точок туристичних місць України»; Керівник проекту – Юрій Білогородський, співробітник комунального закладу «Черкаський обласний Центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради»;
- у номінації «Технічна творчість та винахідництво» – Анастасія та Анна Гетьман, учениці 11 класу НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 – колегіум» Смілянської міської ради, з проектом «Конструювання діючої моделі інтерактивного міні-планетарію»; Керівник проекту – Ольга Чуйко, вчитель фізики та астрономії НВК «Загальноосвітня школа I – III ступенів №3 – колегіум» Смілянської міської ради;
За результатами виставки-конкурсу «Майбутнє України» ІІ місце отримала Єлизавета Валявська , учениця 11 класу Смілянського природничо-математичного ліцею.
Серед сотні учасників було визначено 8 конкурсантів, кожному з яких вручили грошові премії у розмірі 2000 грн. на підтримку їхньої наукової діяльності. Такий грошовий грант у розмірі 2000 грн. отримали Гетьман Анастасія та Анна, учениці 11 класу НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 – колегіум» Смілянської міської ради, за проект «Конструювання діючої моделі інтерактивного міні-планетарію» у номінації «Технічна творчість та винахідництво».
Залишити відповідь