Відповідно до Розпорядження КМУ № 823-р від 15.11.2017 року, Черкаська область отримає медичну субвенцію в розмірі 33 млн 442 тис. грн (http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/823-2017-%D1%80). Про це на свой сторінці у Facebook інформує заступник очільника області Ярослав Березань.
Відповідно до Розпорядження кошти мають бути спрямовані на оплату праці з нарахуванням, на лікування хворих на хронічну ниркову недостатність методом гемодіалізу та на лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет, а також на функціонування державного закладу «Спеціалізована медико-санітарна частина №14 Міністерства охорони здоров’я», в тому числі на погашення заборгованості з виплати заробітної плати з нарахуваннями працівникам закладу.
Втім у Розпорядженні не вказано, яка саме сума із цієї субвенції має бути спрямована в бюджет м. Сміла для медико-санітарної частини №14, зазначає заступник голови Черкаської ОДА.
«В понеділок, 27 листопада, в ОДА відбулась нарада з цього приводу. У ній взяли участь представники обласного управління охорони здоров`я, смілянського відділу, ДФС, ПФУ, Держказначейства, обласних департаментів соцзахисту та фінансів, самої «МСЧ-14».
Як з`ясувалось під час наради, у всіх компетентних органів дані про розмір заборгованості по зарплаті в «МСЧ-14» суттєво різниться. Так, за її даними, ідеться про 13 млн грн. Однак за даними департаменту соцзахисту ОДА – 4 млн грн, за іншими – 0 грн. Податкова звітність узагалі не здавалася.
У зв`язку з цим, була створена робоча група Черкаської ОДА для встановлення потреб у видатках на функціонування державного закладу «МСЧ-14», у тому числі на погашення заборгованості з виплати заробітної плати з нарахуваннями працівникам закладу.
Сьогодні, 30 листопада, члени робочої групи не були допущені до закладу для початку роботи – керівництвом «МСЧ-14».
Доки не буде документального підтвердження всіх сум, згідно з чинним законодавством, гроші не можуть бути перераховані в бюджет м. Сміла для «МСЧ-14». А поки під питанням і оплата лікування хворих на хронічну ниркову недостатність, на цукровий і нецукровий діабет», пише Ярослав Березань.
Залишити відповідь