Постійна хронічна втома, виснаження, часті безпричинні головні болі, безсоння, почуття гіпервідповідальності, негативне сприйняття нового – це ще не повний перелік відчуттів та емоцій, які можуть переживати жінки, коли залишаються без роботи. Як перетворювати емоції на позитивні та приємні, обговорювали учасниці «Жіночого клубу» у центрі зайнятості.
Інна Дмитренко – заступниця начальниці відділу активної підтримки безробітних Смілянського МРЦЗ: «У невимушеній та довірливій атмосфері ми обговорювали як формувати позитивне мислення. Ми визначали які саме причини викликають негатив. Розглядали техніки та виконували вправи, які допомагають зробити емоції позитивними чи нейтральними.»
Фахівець центру зайнятості розповідала цікаві історії про те, як люди змінювали своє життя після зміни способу мислення. «Головне усвідомити, що будь-які зміни починаються із самої людини. Не можна змінити людей у рідному місті. Марно змінювати членів родини. Але можна змінитися самому. І тільки тоді в один прекрасний момент ви побачите, що навколо не так все і погано. Ви бачитимете не перепони, а можливості. А в пошуку свого призначення чи роботи – це важливе уміння», – резюмує Інна Дмитренко.
Всього участь у засіданні «Жіночого клубу» взяли 15 смілянок.
Інформація Смілянського міськрайонного центру зайнятості
Залишити відповідь