На сьогоднішній день в структурі економіки України, зокрема нашого міста Сміли, вагому роль відіграє підприємництво, завдяки якому збільшуються обсяги виробництва та надання різноманітних послуг, покращується їх якість та відповідно і рівень життя. Багато чому у бізнесі ми завдячуємо жінкам, частка яких, серед підприємців нашого регіону, становить 43%.
Однією з таких успішних жінок – є підприємниця Юлія Цибко, яка розпочала свою кар’єру «бізнес-леді» з вересня 2017 року. Пані Юлія займається організацією харчування дітей в закладах освіти, на сьогоднішній день це два дитячих садочка та три загальноосвітні школи Сміли.
Організація харчування в закладах освіти досить складна та відповідальна справа. З січня цього року МОЗ прописали новий санітарний регламент – в документі вказали, які продукти можна і потрібно використовувати при приготуванні шкільної їжі, а які категорично заборонені.
«Регламентом встановлено вимоги до харчових продуктів та готових страв, що можуть пропонуватись дітям. Наприклад, передбачено низку обмежень за вмістом солі, цукру та жиру з урахуванням сучасних тенденцій щодо здорового харчування та рекомендацій ВООЗ», – розповіла Юлія. «І всім цим тенденціям ми слідуємо».
Переваги у співпраці зі службою зайнятості з перших днів своєї діяльності змогла оцінити пані Юлія, звернувшись за допомогою в підборі персоналу до Смілянського центру зайнятості. Консультанти роботодавців центру не залишають без уваги приватних підприємців, що планують створювати нові робочі місця. Зі слів підприємниці: «Служба зайнятості пропонує різноманітний спектр послуг, які є актуальними для зареєстрованих молодих підприємців, що планують розвиватися та відкривати нові робочі місця – це не тільки допомога в підборі працівників, а проведення стажування на робочому місці, надання роботодавцю компенсації фактичних витрат у розмірі ЄСВ за працевлаштованих безробітних в пріоритетних галузях економіки.»
Більш ніж за три роки співпраці були працевлаштовані 22 особи за посадами «кухар» та «кухонний робітник», 4 безробітних пройшли стажування на виробництві та за працевлаштування 3 безробітних на нові робочі місця роботодавець отримав компенсацію витрат у розмірі єдиного внеску, а за працевлаштування безробітної з числа внутрішньо переміщених осіб, компенсовані витрати на оплату праці.
«Співпраця зі службою зайнятості дозволяє не лише економити час для ведення бізнесу, але є і фінансово вигідною. Для оперативної роботи роботодавцям пропонується зареєструватися в «Електронному кабінеті роботодавця» (https://www.dcz.gov.ua/cabinet), попередньо звернувшись до консультантів роботодавця нашого центру зайнятості», – зауважила директорка Смілянського МРЦЗ Тетяна Сумська.
Інформація Смілянського МРЦЗ
Залишити відповідь