У Черкаській РВА підбили підсумки роботи телефонів «гарячої лінії». Із 15 березня до нині на телефони «гарячої лінії» Черкаського району звернулось 178 громадян – мешканці Черкас, Черкаського району та вимушені переселенці з областей України, охоплених воєнними діями. Кожному з них надано вичерпні консультації з питань звернення.
У районі продовжують допомагати людям, які постраждали внаслідок російської агресії.
З початку вторгнення збройних сил РФ на територію України до Черкаського району з територій, де відбуваються активні бойові дії почали прибувати люди, які вимушені були тікати від війни. Всього до району прибуло 31013 осіб, з них 5712 вирушили на інші території, а 25301 особа – залишилися проживати в нашому районі. В основному це жінки, діти та люди похилого віку.
До дистанційного навчання в навчальні заклади району долучилося 1643 учні із числа переселенців. До забезпечення переміщених осіб одягом, продуктами харчування, засобами гігієни та ліками долучаються представники бізнесу, місцеві мешканці, релігійні та громадські організації, налагоджено процес видачі гуманітарної допомоги.
Також, у РВА проаналізували нові аспекти регулювання земельних відносин в умовах воєнного часу.
Законом України від 24.03.2022 №2145 передбачено, що територіальні громади у межах своїх повноважень мають право укладати договори оренди землі з суб’єктами господарювання, які націлені на забезпечення продовольчої безпеки в умовах воєнного стану. Черкаська районна військова адміністрація у свою чергу забезпечує державну реєстрацію укладених договорів, повідомила голова Черкаської РВА Валерія Бандурко.
Залишити відповідь