У Смілі навчають батьків знаходити спільну мову із дітьми

Наталія – прийомна мама, яка виховує 2-х дітей-сиріт – 10-ти та 14-ти років. До Центру життєстійкості м.Сміла вона прийшла з конкретним запитом: навчитися знаходити спільну мову з дітьми і долати конфлікти.

Один із напрямків роботи Центрів життєстійкості – підтримка батьків. Для цього, у кожному такому просторі проводиться тренінгова програма “Батьківство без стресу”, розроблена за підтримки UNICEF Ukraine, є ряд активностей для дітей та батьків, облаштовані дитячі куточки і працюють психологи.

“Саме на курсі “Батьківство без стресу” я розібралася з причиною своїх тривог, навчилася (разом з дітьми) управляти власним стресом, розширила свою ресурсну скарбничку. Для мене було важливо почути про вікові кризи та відпрацювати стратегії взаємодії. Це зняло напругу з нашого спілкування. Навчання закінчилося, проте ми продовжуємо збиратися раз на місяць в Центрі життєстійкості на групи взаємопідтримки,” – розповідає Наталія.

Центри життєстійкості – це пілотний проєкт Міністерства соціальної політики, який є складовою Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як? Першої леді Олена Зеленська.
У його рамках безкоштовно надається професійна психологічна та соціальна допомога. Отримати її може кожен житель громади.

За інформацією Міністерств соціальної політики України

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.