У Смілі обговорили пріоритетні аспекти охорони праці у вагонному господарстві

20190927-163351--71590321_1243804319140507_2298228371500302336_n$@-$@копияНещодавно у Смілі у пункті технічного огляду (ПТО) Шевченко вагонного експлуатаційного депо Знам’янка під головуванням головного інженера служби вагонного господарства Андрія Басенко відбувся семінар-нарада з питань охорони праці.

Про це інформує прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця».

У семінарі взяли участь начальники секторів охорони праці, а також інженери з охорони праці вагонних депо. Провідний інженер учбово-методологічного відділу центру охорони праці та промислової безпеки Департаменту охорони праці та промислової безпеки АТ «Укрзалізниця» Олександр Скрипка розповів про ризикорієнтований підхід в стандарті робітничих професії та перспективи реструктуризації залізничного транспорту та вимоги до роботи служб охорони праці в нових умовах.

Місце проведення семінар-наради обрали не випадково, адже ПТО Шевченко – це один з найбільших пунктів технічного обслуговування у вагонному господарстві філії. Вагонне експлуатаційне депо Знам’янка є унікальним підрозділом, що територіально охоплює чотири області України: Кіровоградську, Черкаську, частково Вінницьку і Миколаївську та здійснює експлуатаційну діяльність на двох дирекціях залізничних перевезень – Знам’янській та Шевченківській.

У цьому виробничому підрозділі служби працюють понад 800 оглядачів та слюсарів з ремонту рухомого складу. Тобто у парках станцій, які є територіями підвищеної небезпеки, знаходяться понад 200 змінних працівників депо, які задіяні на технічному обслуговуванні рухомого складу. Саме тому дотриманню вимог охорони праці приділяється найпильніша увага.

Учасники обмінялися досвідом роботи з профілактики виробничого травматизму, а також обговорили актуальні питання, зокрема шляхи та напрямки роботи служб охорони праці з реалізації державної політики України з питань охорони праці в умовах реформування галузі; проблеми проведення атестації робочих місць за умовами праці у 2019 році та напрямки ефективного вкладання коштів в охорону праці в структурних та виробничих підрозділах залізниці тощо.

«За 8 місяців 2019 року було проведено 1 тис 118 перевірок в ході яких особливу увагу приділяли відповідності технологічних процесів, обладнання, машин і механізмів, засобів захисту, стану робочих місць вимогам безпеки та виявили  5 тис. 812 порушень. Наразі 5 тис. 775 порушень вже усунуто», – резюмував виконання заходів головний інженер служби вагонного господарства філії Андрій Басенко.

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.