«Не дамо кібербулінгу жодного шансу»! Під таким гаслом працівники соціально-психологічної служби Смілянського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів провели інформаційно-просвітницький захід. Він спрямований на формування безпечної поведінки в Інтернеті та соцмережах.
За даними опитування, проведеного ЮНІСЕФ, кожен третій підліток в Україні ставав жертвою онлайн-булінгу, а кожен п’ятий був змушений пропускати через це шкільні заняття. Під час пандемії COVID-19 підлітки почали ще більше часу проводити онлайн і стали ще більш вразливими для негативного впливу кібербулінгу.
Кібербулінг – це булінг із застосуванням цифрових технологій. Він може відбуватися в соціальних мережах, месенджерах, ігрових платформах та мобільних телефонах. Це неодноразова поведінка, спрямована на залякування, провокування гніву чи приниження тих, проти кого він спрямований.
Особистий булінг та кібербулінг часто пов’язані між собою. Але кібербулінг залишає цифровий слід – записи, який може слугувати доказами, що дозволять зупинити цькування.
Учням центру нагадали, що вважається булінгом та кібербулінгом та наголосили, чому він небезпечний і як йому запобігти.
Залишити відповідь