У Центрі рятувальники та їхні родини матимуть змогу відновити свій психоемоційний стан та зберегти професійний потенціал.
Як розповідають в обласному управлінні ДСНС, у Центрі використовують різні сучасні методи, одним з яких є комплекс дихальних вправ під релаксаційну музику у новій соляній кімнаті.
Ще одна терапія, яка допоможе хлопцям та їх сім`ям позбутися тривоги та розслабитись, є релаксаційні вправи у кімнаті релаксації та арттерапія. Новинкою методики, яка використовується в цій кімнаті, стала каністерапія -заняття, що проводиться за участю собак. Спілкування з собакою справляє «ефект психологічного підживлення» і є емоційно важливим в мобілізації емоцій та емпатії. Собака нікого не залишає байдужим, адже ігри та тактильний контакт з нею мотивують та спонукають до спілкування, а також знижують втому та заспокоюють.
Рятувальники щодня знаходяться у бойовій тривожності, і це залишає відбиток на сім`ї, на близькому оточенні, на них самих. Цей стан необхідно пропрацьовувати з психологом. Тому, виникла ідея створення Центру психологічного відновлення, метою якого є повернути психічне здоров`я та відновити свої сили кожному, хто цього потребує.
Залишити відповідь