Відтепер у кілька кліків можна повідомити Держлісагентство про виявлені лісові пожежі, незаконні рубки, полювання, надіслати запит на інформацію чи повідомити про невиконання договорів. А ще новий телеграм-бот надає перелік корисних посилань на важливі вебресурси у лісовій сфері, інформують у ДАРЛУ.
Заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України (СDTO) Руслан Стрілець та заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України (CDTO) Віктор Смаль презентували чат-бот лісової галузі й розповіли, як рухається цифровізація довкільної сфери.
«У кожному обласному управлінні Держлісагентства є команда для оперативного реагування на запити, оформлені через Телеграм. Залежно від тематики звернення, бот надішле повідомлення людині в конкретному регіоні. Не хвилюйтеся, якщо ви не отримаєте відповідь одразу. Якщо затримка буде більшою, ніж це визначає внутрішній регламент, система зробить оповіщення адміністратору вищого рівня. Ваше питання буде вирішено», — пояснив принцип роботи бота Віктор Смаль.
Чат-бот стане в нагоді кожному, хто:
став свідком незаконної рубки;
виявив у лісі пожежу;
знає, де орудують браконьєри;
має зауваження щодо невиконання умов аукціонних договорів поставки лісопродуктів;
хоче отримати оперативну відповідь на свої запитання.
Щоб почати користуватися ботом, достатньо натиснути «старт» і обрати ланцюжок взаємодії. Користувачі можуть надсилати фото «з місця подій», геолокацію та відповідні документи.
Окрім Телеграм-бота, за останній рік в лісовій сфері державою вже втілено низку цифрових рішень
Посилання на TG-БОТ: https://t.me/ukrforest_bot
TG-БОТ Держлісагентства: ВІДЕО-ІНСТРУКЦІЯ як користуватися ukrforest_bot: https://www.youtube.com/watch?v=X4PVdw-ZPvo
Залишити відповідь