Енергетики також працюють в складних умовах. Є нарікання і скарги від мешканців міста. На тижні було кілька таких ситуацій. Про це у прямому ефірі повідомив міський голова Сергій Ананко.
Зокрема, у мікрорайонах РПЗ і Богдана Хмельницького два дні не було світла, що пов’язано з аварійними ситуаціями на ТП. Усі ці ситуації були усунуті.
Є індивідуальні випадки, зокрема, багатоквартирні житлові будинки, де автомати і дроти, які заведені до будинків, не витримують навантаження. У цих випадках багато чого залежить від самих мешканців, голів ОСББ.
Працівники МРЕМ переводять магазин «Південний» на іншу гілку енергопостачання. Будинок буде з електропостачанням, але згідно графіків, які діють на Черкащині.
Деякі будинки знаходяться біля об’єктів критичної інфраструктури, тому їх неможливо обмежити. Через це у таких будинках є електропостачання майже цілодобово.
Зараз у Смілі працюють над тим, щоб забезпечити альтернативним джерелом енергопостачання Смілянську міську поліклініку. Вже отримали грантовий генератор.
Також, як зазначив міський голова Сергій Ананко, ціна на гігакалорію у Смілі дійсно вища, ніж у Черкасах. Але тарифи залишилися на тому ж рівні, згідно підписаного меморандуму між урядом і мерами міст України.
Міський голвоа звернувся із проханням до жителів будинків, у яких немає лічильників, говорити про такі ситуації, адже їх можна вирішити. Як це зробити технічно, уже відомо.
Залишити відповідь